<
search
اردو
All Categories
  Menu Close

  خرید شمش نقره

   

  products.tags.productstaggedwith

  catalog.orderby
  catalog.pagesize catalog.pagesize.perpage
  تسبیح نقره ترکیه مدل 9000

  تسبیح نقره مدل 9000

  تَسبیح نوعی مهره های عبادت و نیایش متشکل از مجموعه‌ای مهره‌های گِلی سنگی، سفالی، صدفی، استخوانی، چوبی، پلیمری، پلاستیکی و جز آنها که به رشته می‌کشند تا به کمک آن شمار نیایش ها و ذکرها و وردها را نگاه دارند. در قدیم تعداد مهره‌های تسبیح، صد یا کمتر و بیشتر بود، و تسبیح‌های با هزار دانه که «تسبیح هزاردانه» نام داشت نیز ساخته می‌شد تسبیح های از جنس گل معمولاً از خاک های متبرک ساخته می شوند (خاک حرم امامان شیعه ) تسبیح از تراشیدن و شکل‌دادن مواد گوناگونی درست می‌شود. از آن جمله‌است سنگ‌های کهربا، نقره، فیروزه، عقیقی، خماهان، و نیز گل پخته که گاه مانند خرمهره لعاب داده‌شده‌است. همچنین برخی از تسبیح‌ها را از تراشیدن و تیله‌وار نمودن چوب سخت و تیره‌رنگ درخت بان یا یُسر می‌سازند که گاه آن را نقره‌کوب نیز می‌نمایند. اما بعضی از تسبیح ها هم تسبیح نقره هستند که تماما از نقره درست می شوند. مهره بلندتر و دانه‌ بزرگ تسبیح که هر دو انتهای نخ تسبیح را از آن بیرون کرده به هم گره می‌زنند شیخک نام دارد به هر یک دیگر مهره‌های تسبیح آخوندک هم می‌گویند. به تسبیحی که مهره‌های آن خال‌های گرد نزدیک به هم و غیر از رنگ خود مهره داشته باشد تسبیح چشم‌بلبلی گفته می‌شود.
  3,000,000 تومان
  media.product.imagealternatetextformat

  تسبیح نقره ۳۳ دانه مدل پویا

  تَسبیح نوعی مهره های عبادت و نیایش متشکل از مجموعه‌ای مهره‌های گِلی سنگی، سفالی، صدفی، استخوانی، چوبی، پلیمری، پلاستیکی و جز آنها که به رشته می‌کشند تا به کمک آن شمار نیایش ها و ذکرها و وردها را نگاه دارند. در قدیم تعداد مهره‌های تسبیح، صد یا کمتر و بیشتر بود، و تسبیح‌های با هزار دانه که «تسبیح هزاردانه» نام داشت نیز ساخته می‌شد تسبیح های از جنس گل معمولاً از خاک های متبرک ساخته می شوند (خاک حرم امامان شیعه ) تسبیح از تراشیدن و شکل‌دادن مواد گوناگونی درست می‌شود. از آن جمله‌است سنگ‌های کهربا، نقره، فیروزه، عقیقی، خماهان، و نیز گل پخته که گاه مانند خرمهره لعاب داده‌شده‌است. همچنین برخی از تسبیح‌ها را از تراشیدن و تیله‌وار نمودن چوب سخت و تیره‌رنگ درخت بان یا یُسر می‌سازند که گاه آن را نقره‌کوب نیز می‌نمایند. مهره بلندتر و دانه‌بزرگ تسبیح که هر دو انتهای نخ تسبیح را از آن بیرون کرده به هم گره می‌زنند شیخک نام دارد به هر یک دیگر مهره‌های تسبیح آخوندک هم می‌گویند. به تسبیحی که مهره‌های آن خال‌های گرد نزدیک به هم و غیر از رنگ خود مهره داشته باشد تسبیح چشم‌بلبلی گفته می‌شود.
  قیمت تماس بگیرید
  تسبیح نقره ۳۳ دانه

  تسبیح نقره 33 دانه خوش دست

  وزن: ۴۰ گرم کشور سازنده: ترکیه عیار: ۹۲۵ قیمت تومان ۵،۰۰۰،۰۰۰
  5,000,000 تومان
  تسبیح نقره ۱۰۱ دانه ترکیه

  تسبیح نقره ۱۰۱ دانه ترکیه

  تسبیح ۱۰۱ دانه گرد ترکیه ای وزن:۵۳.۸ گرم برای خرید با شماره ۰۹۱۲۳۴۹۸۶۶۶ تماس حاصل فرماییید
  5,300,000 تومان
  تسبیح نقره ۳۳ دانه ترکیه ای ۱۷.۳ گرمی

  تسبیح نقره ۳۳ دانه ترکیه ای ۱۷.۳ گرمی

  تسبیح ۳۳ دانه بیضی ترکیه ای وزن:۱۷.۳ گرم برای خرید با شماره ۰۹۱۲۳۴۹۸۶۶۶ تماس حاصل فرماییید
  3,000,000 تومان
  تسبیح نقره ۳۳ دانه ترکیه ای ۵۱.۵ گرمی

  تسبیح نقره ۳۳ دانه ترکیه ای ۵۱.۵ گرمی

  تسبیح ۳۳ دانه گرد ترکیه ای وزن:۵۱.۵ گرم برای خرید با شماره ۰۹۱۲۳۴۹۸۶۶۶ تماس حاصل فرماییید
  7,000,000 تومان
  تسبیح نقره ترک،بیضی، ۳۵.۹ گرمی

  تسبیح نقره ترک،بیضی، ۳۵.۹ گرمی

  تسبیح ۳۳ دانه بیضی ترکیه ای وزن:۳۵.۹ گرم برای خرید با شماره ۰۹۱۲۳۴۹۸۶۶۶ تماس حاصل فرماییید
  5,000,000 تومان
  تسبیح نقره ۱۶.۲ گرمی

  تسبیح نقره ۳۳ دانه ترکیه ای ۱۶.۲ گرمی

  وزن: ۱۶.۲ گرم عیار: ۹۲۵ کشور سازنده: ترکیه
  2,300,000 تومان
  تسبیح نقره

  تسبیح نقره 33 تایی 21 گرمی

  تسبیح 33 تایی نقره دارای وزن 21 گرمی می باشد که در مقایسه با سایر موارد بسیار سبک و خوش دست است. ساخت کشور ترکیه. تسبیح نقره 33 تایی ساخت ترکیه از دانه های گرد و براق فلز نقره با عیار 925 تولید شده است. طراحی خارق العاده کرکوش تسبیح از جنس نقره. دفع سموم بدن. جلوگیری از عرق کردن دست. عدم جذب باکتری. استحکام و زیبایی.
  2,800,000 تومان