<
search
عربی
All Categories
  Menu Close

  خرید شمش نقره

   

  پیرسینگ

  catalog.orderby
  media.product.imagealternatetextformat

  پیرسینگ بینی نقره مدل الیزابت

  ساخت ترکیه جنس: نقره
  60٬000 تومان
  پیرسینگ گوش-مدل زنجیری

  پیرسینگ گوش مدل زنجیری نقره ای رنگ با جنس استیل

  رایج‌ترین نوع پیرسینگ محسوب می‌شود که تقریبا اکثر افراد به راحتی انجام می‌دهند. این مدل پیرسینگ هزینه کمی داشته و میزان درد و طول درمان و خطر و ریسک آن کمتر از سایر مدل‌ها می‌باشد
  65٬000 تومان
  پیرسینگ گوش نقره مدل نگین دار آبی

  پیرسینگ گوش نقره مدل نگین دار آبی

  پیرسینگ گوش بسیار زیبا ساخت ترکیه جنس: نقره وزن: ۰۷ گرم
  350٬000 تومان
  media.product.imagealternatetextformat

  پیرسینگ نقره بینی مدل قلب

  ساخت ترکیه جنس نقره
  60٬000 تومان
  media.product.imagealternatetextformat

  پیرسینگ بینی فیک مدل استیل مشکی

  جنس استیل
  50٬000 تومان
  پیرسینگ گوش نقره

  پیرسینگ گوش نقره، مدل نگین دار

  650٬000 تومان

  پرسینگ ابزاری تخصصی است که به طور خاص برای استفاده در لاله های گوش، بینی یا ناف طراحی شده است. این وسیله فقط باید برای قسمتی از بدن که برای آن طراحی شده است استفاده شود. به عنوان مثال، برای سوراخ کردن قسمت های دیگر بدن نباید از وسیله سوراخ کننده گوش استفاده کرد. این شامل قسمت های غضروفی بالایی گوش می شود. انواع مختلفی از وسایل سوراخ کننده وجود دارد. سوراخ کننده، لاله گوش شما را در شکافی بین دو ناحیه قرار می دهد و ناحیه موردنظر خود را می کشد و گوشواره را از داخل گوش شما و به قفل آن فشار می دهد.

  موارد حائز اهمیت در آشنایی با پرسینگ

  یک پرسینگ یا سوراخ کننده بینی به طور خاص برای سوراخ کردن بینی طراحی شده است. به روشی مشابه گوش سوراخ کار می کند. برای سوراخ کردن قسمت های دیگر بدن نباید از وسیله سوراخ کننده بینی استفاده کرد. فقط اپراتورهایی که دانش و آموزش کافی در مورد نحوه کار با وسیله سوراخ کننده را دارند، می توانند از آنها برای مشتری استفاده کنند. اپراتورها همچنین باید از تکنیک های کنترل عفونت و حداقل سطح استانداردهای بهداشتی آگاهی داشته باشند.

  - اطلاعات مهم برای اپراتورها

  هنگام انجام عمل سوراخ کردن یا پرسینگ باید همیشه از دستکش یکبار مصرف استفاده شود. اپراتورها نباید در حین انجام سوراخ کردن، گوش یا بینی از قبل استریل شده را لمس کنند.

  ناحیه ای که قرار است سوراخ شود باید با یک ضدعفونی کننده تایید شده که در آیین نامه ضدعفونی کردن پوست مشخص شده است، ضدعفونی شود.

  گیره های سوراخ کننده گوش را نباید در جای دیگری از بدن غیر از محیط بیرونی و لبه گوش استفاده کرد.

  فقط کپسول های استریل حاوی گیره باید در این وسیله قرار داده شوند.

  فقط باید از کارتریج های یکبار مصرف روی دستگاه سوراخ کننده استفاده شود. این اطمینان حاصل می کند که هیچ تماسی بین دستگاه و پوست مشتری وجود ندارد. پس از استفاده، کارتریج باید دور ریخته شود.

  - تمیز کردن و ضد عفونی کردن دستگاه سوراخ کننده

  قبل از اینکه بتوان از یک پرسینگ یا سوراخ‌کننده برای مشتری استفاده کرد، باید مطابق با آیین ‌نامه دستگاه ضدعفونی شود.

  پس از انجام عمل سوراخ کردن، یک پرسینگ یا دستگاه سوراخ‌ کننده باید کاملاً در آب گرم و مواد شوینده شسته شود و سپس قبل از استفاده در مشتری دیگر ضدعفونی شود.

   

  پرسینگ

   

  - ذخیره سازی

  دستگاه های سوراخ کننده گوش باید در یک ظرف تمیز، خشک و بهداشتی نگهداری شوند. ظرف باید به طور منظم تمیز شود. این دستگاه را نباید با بی‌احتیاطی در کشویی که ممکن است در معرض آلاینده‌ها قرار گیرد، نگهداری کرد.

  دستورالعمل های کامل مراقبت های بعد از سوراخ کردن یا پرسینگ

  آیا این اولین بار است که سوراخ گوش یا بینی می کنید؟ یا اینکه جلسه بدی داشتید اما همچنان می خواهید پیرسینگ دوم را انجام دهید؟ خوب، در اینجا بایدها و نبایدهایی را که بعد از سوراخ کردن گوشتان یا بینی تان باید انجام دهید، آورده شده است تا این تجربه برای شما خراب نشود. از آنجایی که اکثر ما در کودکی پیرسینگ های اولیه گوش را انجام می دهیم، والدین ما تا بهبودی کامل از ما مراقبت می کنند. اما آیا تا به حال سعی کرده اید بالای گوش یا روی بینی خود را سوراخ کنید و قبل از اینکه به سادگی بسته شود دچار عفونت شده اید؟ خوب، در اینجا بایدها و نبایدهایی که پس از سوراخ کردن گوش یا بینی خود انجام دهید، آورده شده است.

  - اصول سوراخ کردن گوش یا بینی

  پیرسینگ بدن برای قرن ها وجود داشته و در بسیاری از فرهنگ ها رایج است. تا به حال به این فکر کرده اید که چرا چندین کشور آسیایی و آفریقایی عمل سوراخ کردن گوش های کوچک نوزادان را دارند؟ اینطور نیست که در آن سن و سال بتوانیم آنها را ببینیم و تحسین کنیم. خوب، همراه با لاله های گوش ما، بینی بخشی از 10 نقطه فشاری است که متخصصان طب سوزنی ادعا می کنند به درمان میگرن، اضطراب و استرس کمک می کند. با این حال، اگر پوست شما حساس باشد، اگر از روش اشتباه استفاده کنید یا از مواد نامناسب استفاده کنید، می تواند منجر به عفونت و بسته شدن سوراخ شود. برخی از افراد با سوراخ کردن سوزن سنتی راحت‌تر هستند، در حالی که بیشتر افراد سوراخ‌های خود را با طلا یا نقره انجام می‌دهند. اما امروزه فناوری سریع دستگاه سوراخ کننده نیز وجود دارد.

  انواع روش های سوراخ کردن گوش یا بینی

  انواع مختلفی از پریسینگ یا سوراخ کردن گوش یا بینی وجود دارد. در حالی که اگر به اندازه کافی شجاع باشید، هر قسمت از پوست شما می تواند سوراخ شود، سه مکان رایج برای گوش وجود دارد:

  پیرسینگ لوب، رایج ترین است. این شامل سوراخ کردن لوب استاندارد و سوراخ کردن لوب عرضی است. قسمت نرم و گرد که لوب است، جایی است که بیشتر افراد در کودکی گوش خود را سوراخ می کنند.

  سوراخ گوش خارجی. این شامل سوراخ کردن تراگوس، سوراخ کردن راحت، سوراخ کردن مارپیچ جلو و سوراخ کردن گوش است.

  سوراخ کردن گوش داخلی، نادر است و شامل سوراخ کردن ضد تراگوس، سوراخ کردن مارپیچ، سوراخ کردن گوش، سوراخ کردن دایث، سوراخ کردن گوش بیرونی و سوراخ کردن مدار است.

   

  انواع روش های سوراخ کردن گوش یا بینی

   

  از دستگاه سوراخ کننده برای سوراخ کردن ناحیه غیرغضروفی لاله گوش استفاده می شود. سریع است و بلافاصله در گوش شما قرار می دهد. درد نسبتاً کمتری دارد و مراقبت های بعدی را به همراه دارد. با این حال، اگر گوش‌های حساسی دارید، ضربه وارد شده به پوست یا سوراخ‌کننده ناکارآمد می‌تواند منجر به عفونت یا روند بهبودی کند شود. سعی کنید در مراکز معتبر و بهداشتی به انجام این کار ادامه دهید.

  جمع بندی

  در حین استفاده از این روش باید بدانید که از سوزن ها برای سوراخ کردن تمام قسمت های گوش یا بینی استفاده می شود. پریسینگ بیشتر ترجیح داده می شود، زیرا ایمن تر است و یک سوراخ تمیز ایجاد می کند. پوست و بافت محل سوراخ را از بین می برد و باعث می شود زخم شما راحت تر تخلیه شود و بهبود یابد. همچنین، سوزن یک برش کوچک را در بافت تضمین می کند که به معنای حداقل آسیب به ناحیه است.

  Filter by
  filtering.pricerangefilter