<
search
Russian
All Categories
  Menu Close

  خرید شمش نقره

   

  بازوبند حرز امام جواد (ع)

  catalog.orderby
  بازو بند چرم حرز امام جواد مدل 4003

  بازوبند حرز امام جواد مدل 4003

  بازوبند حرز امام جواد مدل 4003
  قیمت تماس بگیرید
  بازوبند حرز امام جواد مدل چرمی

  بازوبند حرز امام جواد مدل چرمی

  نظر بزرگان دین در رابطه با حرز امام جواد حرز امام جواد را بسیاری از بزرگان و فقهای دینی در کتاب های خود عنوان کرده اند. به عنوان مثال، علامه مجلسی، از آن در کتاب خود ذکر کرده است. افراد مختلفی هم چون: - مرحوم سید قاضی - سید بحرالعلوم - سید بن طاووس - آیت الله خرازی - شیخ بهاءالدینی - آیت الله مجلسی در کتب خود از حرز امام جواد صحبت کرده اند. آداب بستن حرز امام جواد (ع) در زیر مهم ترین آداب استفاده از حرز امام جواد (ع) ذکر شده است که به شرح زیر است: 1- دعای حرز کبیر امام جواد که به صورت بازوبند استفاده می گردد. 2- دعای حرز صغیر به صورت انگشتر استفاده می گردد. 3- مهم ترین شرایط استفاده از این حرز این است که، در ابتدا وضو باید بگیرید و خلوص نیت داشته باشید. 4- در ادامه دو رکعت نماز بخوانید که در هر رکعت باید حمد و در ادامه هفت مرتبه آیه الکرسی و هفت مرتبه آیه شمس- لیل- اخلاص و ... قرائت گردد. 5- اگر این حرز را برای کودکی می بندید، باید فردی بالغ آداب و شرایط این حرز را به جا آورد. 6- این حرز را می توان روی پوست آهو نوشت، اما قبل از آن باید آداب نوشتن را رعایت کرد. 7- می توانید از افراد معتبر و کارشناسان متخصص در این حوزه در رابطه با خرید این حرز سوال بپرسید تا شما را به درستی راهنمایی و هدایت کنند.
  200 000 تومان
  بازوبند حرز امام جواد مدل 4002

  بازوبند حرز امام جواد مدل 4002

  بازوبند حرز امام جواد مدل 4002
  قیمت تماس بگیرید

  بازوبند حرز امام جواد (ع)

   

  دعای حرز امام جواد (ع) از معتبرترین و موثرترین ادعیه تایید شده توسط معصومین و علما می‌باشد.

  این محصول شامل دعای حرز جامع امام جواد (ع) بر روی پوست آهو (مطابق قول امام جواد (ع) در روایت) می‌باشد که به صورت دست نویس نوشته شده‌است. پوست آهو درون یک لوله از جنس نقره قرار می‌گیرد. ذکر خاصی برگرفته از حدیث حرز امام جواد (ع) روی این لوله نقره حکاکی شده‌است (مطابق آدابی که امام جواد (ع) در روایت فرموده‌اند). مطابق روایت امام جواد (ع) جنس این لوله باید از نقره باشد و حرزی که روی پوست اهو نوشته شده داخل لوله نقره قرار گیرد. همراه این حرز یک عدد بازوبند چرم طبیعی دست ساز نیز قرار دارد که اسامی معصومین بر روی آن نقش بسته است و لوله نقره همراه با حرز داخل بازوبند قرار داده می‌شود.

  پوست استفاده شده در این محصول کاملا طبیعی بوده و با ضمانت اصالت پوست آهو توسط نویسنده مجرب حرز تهیه شده‌است (برخلاف حرزهای دیگری که بر روی کاغذ و به صورت چاپی می‌باشند). تمام اقلام استفاده شده در این محصول از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند. لوله نقره حرز امام جواد از نقره با عیار ۹۲۵ ساخته شده‌است (توجه داشته باشید که این لوله نقره به صورتی ساخته شده‌است که اگر تمایل داشته باشید می‌توانید به صورت گردنبند نیز از آن استفاده نمایید). بازوبند نیز از چرم طبیعی ساخته شده و فقط در قسمت پشت بازوبند به جهت ایجاد ضخامت کافی یک لایه چرم مصنوعی کار شده‌است. توجه داشته باشید که طبق قول امام جواد (ع) این حرز باید روی بازوی دست راست بسته شود.

  Filter by
  filtering.pricerangefilter
  filtering.manufacturerfilter