<
search
ترکی
All Categories
  Menu Close

  خرید شمش نقره

   

  تسبیح نقره یسر 101 دانه حجازی مشکی

  تسبیح یسر از آن دسته تسبیح‌هایی است که با زیبایی و استحکام خود توجه هر کسی را به سمت خود جلب می‌کند. با توجه به اینکه قیمت تسبیح یسر اصل نسبتا بالا است مهم است تا شما تسبیحی را برای خود انتخاب کنید که اصل و باکیفیت باشد. ما در این مقاله برای آنکه شما بتوانید خرید تسبیح یسر را بدون دغدغه و با آرامش انجام دهید اطلاعاتی دقیق از قیمت، انواع، روش تشخیص و خواص تسبیح یسر اصل و ویژگی‌های آن ارائه داده‌ایم.
  قیمت تماس بگیرید
  i h

  تسبیح یسر چیست؟

  تسبیح یسر از آن دسته تسبیح‌هایی است که با زیبایی و استحکام خود توجه هر کسی را به سمت خود جلب می‌کند. با توجه به اینکه قیمت تسبیح یسر اصل نسبتا بالا است مهم است تا شما تسبیحی را برای خود انتخاب کنید که اصل و باکیفیت باشد. شما می توانید تسبیح یسر ۱۰۱ دانه مشکی را از فروشگاه کافه سیلور با ضمانت و بهترین قیمت خریداری نمایید.

  انواع تسبیح یسر مصری و مکاوی چیست؟

  انواع تسبیح نقره یسر از گیاهی به نام یسر به دست می‌آید که زیستگاه این گیاه آب‌های گرم دریای احمر در نزدیکی سواحل کشورهای عربستان و مصر است. این تسبیح از هر دو جنس نر و ماده گیاه یسر می‌تواند به دست بیاید.

  اگر تسبیح مذکور از سواحل عربستان به دست آمده باشد آن را یسر مکاوی و در صورتی که مربوط به سواحل مصر باشد آن را تسبیح یسر مصری می‌نامند. تسبیح یسر حجاز یا مکاوی به نام مکی نیز شناخته می‌شود. در سایر کشورها این تسبیح در گونه‌های مرجان دریایی طبقه‌بندی می‌شود و نام مرجان سیاه را بر روی آن می‌گذارند.