<
search
ترکی
All Categories
  Menu Close

  خرید شمش نقره

   

  شمش نقره 1 کیلویی ندیر ترکیه

  شمش نقره خالص ۹۹۹ در یک کیلوگرم همراه با فاکتور رسمی و تضمینی با قیمت خرید روز جهت مشاور سرمایه گذاری شمش نقره با شماره 09123498666 تماس بگیرید
  70.000.000 تومان
  i h

  شمش نقره یک کیلویی

  فروشگاه نقره کافه سیلور افتخار دارد که انواع شمش نقره خالص را با بهترین قیمت و کیفیت همراه با فاکتور رسمی جهت سرمایه گذاری و یا ساخت زیورآلت نقره و یا مصارف صنعتی در اختیار مصرف کنندگان عزیز قرار دهد.

  شمش نقره

  شمشهای نقره و طلا متداول ترین شمش ها می باشند و بیشتر در جواهر سازی ، صنعت و سرمایه های ارزی و ذخیره ای مورد استفاده قرار میگیرند.

  جهت مشاور سرمایه گذاری شمش نقره با شماره 09123498666 تماس بگیرید

   

  شمش نقره

   

  نقره یکی از مهم‌ترین فلزات گران‌بها به شمار می‌رود. معمولا تعداد افراد کمتری به فکر خرید نقره برای سرمایه‌گذاری می‌افتند. با این حال، همین افراد هم معمولا اطلاعات کمی در اختیار دارند.

   

  شمش نقره

  این فلز گران‌بها دارای تفاوت‌هایی اساسی با سایر فلزات دیگر از جمله طلا است.

  از این رو باید برخی نکات مهم را در نظر گرفت. از طرفی بسیار از سرمایه‌گذاران نیز در پاسخ به این سوال مردد هستند که «طلا بخریم یا نقره؟» خرید نقره در بورس یکی دیگر از سوالاتی است که گاهی اوقات سرمایه‌گذاران در خصوص آن سوال می‌پرسند.

  آنها حتی در صورت تصمیم برای خرید نقره؛ اطلاع چندانی در خصوص نحوه خرید شمش نقره ندارند.

  ما در مطلب دیگری با عنوان «چرا نمی‌توان از سود سرمایه‌گذاری در طلا گذشت! » به اینگونه نکات در خصوص طلا اشاره کرده‌ایم.

  اما در این مقاله ما می‌خواهیم به سرمایه‌گذاری در نقره بپردازیم. تا شما بتوانید بهتر تصمیم‌گیری کنید که آیا این نوع سرمایه‌گذاری برای شما مناسب است یا خیر؟ جذابیت‌های سرمایه‌گذاری در نقره چیست؟ احتمال می‌دهیم تا به حال به سرمایه‌گذاری در نقره فکر نکرده باشید یا اگر فکر هم کرده باشید تصمیم جدی برای این کار نداشته‌اید.

  شاید چون نمی‌دانید چگونه باید نقره بخرید و چرا سرمایه‌گذاری روی نقره می‌تواند سودده باشد. سال‌هاست که نقره از سبد سرمایه‌گذاری افراد خارج شده و این خرید طلا است که به عنوان یک سرمایه گذاری سنتی و امن در کشور ما از گذشته تاکنون مورد توجه خانوارها قرار گرفته است. در کشورهای دیگر نقره یک فلز سرمایه‌گذاری به حساب می‌آید.

  اما در ایران مردم در مورد آن اطلاعات کمی دارند و حتی نمی‌دانند نقره به چه کار می‌آید. مزیتی که نقره نسبت به طلا دارد این است که در بخش تولیدی صنعت استفاده زیادی از آن می‌شود. همراه با افزایش این فعالیت، تقاضا برای نقره نیز افزایش پیدا می‌کند و به تبع آن موجب افزایش قیمت نقره می‌شود.

  products.tags